Niemcy

Kierownik Sprzedaży

Klasen, Klaus
Telefonu: +49 (2623) 896-37
klasen@interbau-blink.de

Kierownik Sprzedaży Południ

Obszar 6, 7, 8
Bender, Michael
Telefonu: +49 (175) 224 2616
bender@interbau-blink.de

Specjalista ds. inwestycji
Krajowych i zagranicznych

Dymke, Robert
Telefon: +49 (2623) 896-12
Telefon: +49 (151) 1404 2741
dymke@interbau-blink.de

Przedstawiciele Handlowi od  A do Z...

... osoba kontaktowa

Conradi, Mario (Obszar 0)
Telefonu: +49 (170) 917 3215
conradi@interbau-blink.de

Weigel, Maximilian
Telefonu: +49 (2623) 896-27
Faks: +49 (2623) 896-71
weigel@interbau-blink.de

Weber, Dieter
Telefonu: +49 (2623) 896-11
Faks: +49 (2623) 896-71
weber@interbau-blink.de

Krupp, Julian (Obszar 2)
Telefonu: +49 (151) 1477 2428
krupp@interbau-blink.de

Weber, Dieter
Telefonu: +49 (2623) 896-11
Faks: +49 (2623) 896-71
weber@interbau-blink.de

Conradi, Mario (Obszar 3)
Telefonu: +49 (170) 917 3215
conradi@interbau-blink.de

Eberz, Carina
Telefonu: +49 (2623) 896-540
Faks: +49 (2623) 896-71
eberz@interbau-blink.de

Elting, Peter (Obszar 4)
Telefonu: +49 (160) 707 3984
elting@interbau-blink.de

Bayer, Katja
Telefonu: +49 (2623) 896-39
Faks: +49 (2623) 896-66
bayer@interbau-blink.de

Goldhausen, Gerd (Obszar 5)
Telefonu: +49 (151) 2747 1226
goldhausen@interbau-blink.de

Stelz, Olaf
Telefonu: +49 (2623) 896-36
Faks: +49 (2623) 896-66
stelz@interbau-blink.de

Bender, Michael (Obszar 6)
Telefonu: +49 (175) 224 2616
bender@interbau-blink.de

Decker, Steffen
Telefonu: +49 (2623) 896-33
Faks: +49 (2623) 896-66
decker@interbau-blink.de

Wagner, Siegbert (Obszar 7)
Telefonu: +49 (171) 510 9971
wagner@interbau-blink.de

Decker, Steffen
Telefonu: +49 (2623) 896-33
Faks: +49 (2623) 896-66
decker@interbau-blink.de

Obszar 8

Kaiser, Franz-Josef
Telefonu: +49 (2623) 896-10
Faks: +49 (2623) 896-66
kaiser@interbau-blink.de